Jelenlegi hely

Veronaki Duó János vitéz élő online mesekoncert

Időpont: 2021. március 15., 10.30-11.30
Helyszín: online esemény

Veronaki Duó János vitéz élő online mesekoncertek családoknak, oviknak, suliknak

Hamarosan itt van március idusán a legszebb nemzeti ünnepünk. Az idén nagy közös forgatagban ugyan nem találkozhatunk veletek, de a Veronaki zenekarral elhozzuk otthonotokba a világ legszebb tündérmeséjét a János vitézt. A mesével körül szőtt zenei világ igazi különlegesség a gyermekeknek muzsika hatalmas óceánján.

A koncertek 10 napig lesznek megtekinthetők. A megvásárolt jeggyel akár mindkét koncertet megnézheted élőben

Jegyárak:
Gyerekjegy 2300 Ft
Családi jegy: 3500 Ft
Támogatói jegy: 5000 Ft

Csoportos jegy oviknak, iskoláknak:
szabad áras támogatói felajánlás (azaz szeretnénk, ha minél több intézmény megnézhetné a koncertet, ezért úgy döntöttünk, Rátok bízzuk, hogy intézmenyetek mennyivel tudja támogatni a koncert megvalósulását)

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

Nem kell egyedül megküzdened a technológiával – itt a mivagyunk.hu

2026-ban minden a mesterséges intelligenciáról szól... Körülöttünk van, alakítja a munkánkat, a mindennapjainkat, csak éppen senki nem magyarázta el nekünk magyarul, érthetően, hogy mit kezdjünk vele. Eddig.
Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

Nem te vonzod be a bántalmazókat, sajnos jönnek maguktól is

“Hogy vonzottam be? Kötődési zavarom van? Kapcsolatfüggő vagyok?” Kérdezi sok nő tanácsadói praxisomban a bántalmazó kapcsolatáról. Bár ezek a nők a saját lelkükben keresik a hibát, nem ott van a baj.
Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

Ha nyílnak a kertben a kék ibolyák....

A tavasz első hírnökei, a hóvirág, a krókusz, a tőzike, a nárcisz után előbújtak lila színben pompázó és illatos ibolyák is. Az ibolya azon túl, hogy ehető növény, jótékony hatással van az emberi szervezetre. 
Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Ugrás az oldal tetejére