Jelenlegi hely

Szombathelyen született az év első babája

Szombathelyen, 0 óra 1 perckor született a 2018-as év első babája a Markusovszky Kórházban

– közölte a Vas megyei kórház hétfőn az MTI-vel.
 
Balázs Imre 3130 grammal, 50 centiméterrel, természetes úton jött a világra. A kisfiú a 36 éves édesanya, Kiss Emese Enikő első gyereke. A baba és édesanyja egyaránt jól vannak - közölte az intézmény.
 
A kisbabának és szüleinek jó egészéget és sok örömet kíván a Szombathelyimami szerkesztősége!
 
2018 első budapesti újszülöttje a fővárosi Szent István kórházban született. Az intézmény hétfő reggeli tájékoztatása szerint a kisfiú – aki a Flóris nevet kapta – és édesanyja is jól vannak.
 
Az Egyesített Szent István és Szent László Kórházban az MTI megkeresésére elmondták: a kisfiú 0 óra 23 perckor, 54 centiméterrel és 3400 grammal született. Flóris a 41. hétre, édesanyja első gyerekeként jött világra. 
 
Kép: MTI

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Sajtburger leves - A folyékony buresz, amiben a gyerek észre sem veszi a zöldséget!

Ugye ismerősek azok a világvége-hangulatú pillanatok, amikor a hűtő előtt állsz, és azon gondolkodsz, mi a csudát főzz? Közben a család olyan válaszokkal támogat, mint „mindegy”, „nem tudom”... 
Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Decemberi néphagyományok, mágikus és jeles napok

Ferenc, János, Borbála, Mikulás... igazán gazdag jeles napokban és különleges alkalmakban december hónap. Mit is csináltak régen elődeink? Honnan tudták, milyen időjárásra számíthatunk vagy kinek hogy hívják majd a jövendőbelijét? 
Már látogatható a Vörsi Betlehem

Egy kicsi falu különleges látnivalója – Idén is látogatható a Vörsi Betlehem

Tudtad, hogy egy Balaton melletti kis faluban látható Közép-Európa legnagyobb betleheme? Idén 75. alkalommal építette fel Vörsön a falu apraja-nagyja Jézus születésének pillanatát megörökítő bibliai jelenetet, aminek csodájára járnak a világ minden részéről.
Egy tészta és sok szósz

Egy tészta és sok szósz

Van itthon egy kis hús, egy kis ez, egy kis az, de mi legyen belőle? Persze a fénysebességénél is gyorsabban, az sem baj, ha a maradékok is eltűnnek… Na erre ideálisak a szószos tésztaételek és egytálételek.
Ugrás az oldal tetejére