Jelenlegi hely

Paks Energetikai Szakközépiskola és Kollégium

Cím: 7030 Paks, DózsaGyörgy út 95.
Tel.: 75/519-300

http://www.eszi.hu/
E-mail: eszi@eszi.hu

Igazgató: Szabó Béla
E-mail: szabo@eszi.hu
Telefon: 75/519-301
Fax: 75/414-282
E-mail: eszi@eszi.hu 

1986-ban nyitotta meg kapuit az ország első vállalati iskolája a Paksi Atomerőmű Vállalat, majd a Paksi Atomerőmű Rt. Részeként. 2001-től a középiskola alapítványi fenntartással működik, az átlagosnál jelentősen jobb feltételeket biztosítva az itt tanulók számára. A működtető alapítvány tulajdonosa révén az iskola is az MVM cégcsoport „tagjává” vált.

Képzési struktúránk elsősorban az Atomerőmű és a villamosenergia-ipar igényeire épül, de a gazdaság más területein is jól konvertálható, piacképes szakmákat biztosít az itt végzőknek.
Az energetikai ipar igényeire épített képzés egyben az iparágban történő munkavállalást, ill. alkalmazást is elősegíti, valamint – elsősorban a szakirányú- továbbtanuláshoz is magas szintű ismereteket nyújt.
Intézményünkben az oktatás közép- és emeltszinten folyik. Első lépcsőben érettségit, második lépcsőben pedig szakirányú végzettséget szerezhetnek tanulóink.

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

A digitalizáció változásával az agyunk is jelentősen változott

Nálatok sem csúszik le a kötelező olvasmány, mint kerék az olajos lejtőn? Nem véletlen! Megváltozott a gyerekeink agya a miénkhez képest: nem is egy területen és nem is keveset. Csak az elvárások nem változtak. 
Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Bolondok napja: Tavaszi tréfák, amikkel a gyerekeket is megnevettetheted

Április 1-je a tréfák és nevetés napja., Mi lehet jobb módja annak, hogy a gyerekeket is bevonjuk, mint egy kis családi móka?
Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Űrhajózás világnapja: Ti melyik izgalmas programot valósítjátok meg?

Az Űrhajózás Világnapját minden évben április 12-én ünneplik, mivel ezen a napon, 1961-ben Jurij Gagarin szovjet űrhajós elsőként repült a világűrbe a Vosztok-1 űrhajó fedélzetén. Ez a nap remek alkalom arra, hogy a gyerekekkel együtt felfedezzétek a világűr csodáit!
Három trükk az olcsóbb és egészségesebb háztartásért

Három trükk az olcsóbb és egészségesebb háztartásért

A kerékben az a legjobb, hogy nem kell újra feltalálni. Talpraesett, élelmes háziasszonyok annyi mindent kísérleteztek már ki az elmúlt évszázadok alatt, hogy valójában nincs más dolgod, mint kiválogatni a Neked szimpatikusakat.
Ugrás az oldal tetejére