Jelenlegi hely

Családi Iránytű Klub. 3. - Harctér helyett játéktér a Játékos Megértő Nevelés Módszerével

Időpont: 2020. november 23., 18:00–19:00
Helyszín: online esemény

A tavaszi karantén nagy próbatétel elé állította a családokat, melyet Dr. Eigner Bernadett is tapasztalt a hozzá forduló szülők, gyerekek eseteit látva.

A karantén adta meg az utolsó megerősítést, hogy nagy szükség van egy olyan szülői kézikönyvre, ami azonnali gyakorlati segítséget nyújt a bajba jutott családoknak.

Évtizedes tapasztalat, rengeteg családi konfliktus megoldásában nyújtott segítség adta az alapját annak a módszertannak, melynek lépéseit követve egy szülő sem marad eszköztelen a családi vészhelyzetek megoldásában.

A szakemberrel a Baj van a gyerekkel? Bajban a szülő! című kézikönyv szerkesztője, Balázs Éva beszélget soron következő szülői klubdélutánunkon.

Szeretettel várunk a Családi Iránytű Klub 3. eseményére minden kisgyermeket nevelő szülőt és érdeklődő pedagógust, egyúttal bátorítjuk a résztvevőket, hogy az eseménynél küldjék be azokat a kérdéseket, amikre választ szeretnének kapni Dr. Eigner Bernadett pszichopedagógus, játékterapeutától.

Bízunk benne, hogy a korábbiakhoz hasonlóan jó hangulatú, tartalmas szülői klubdélutánunk ismét segítségére lesz sokaknak abban, hogy harmonikusabbá tudják tenni családjuk hétköznapjait és ünnepeit.

A részvétel INGYENES!

További infó

- Budapestimami -

Az információk változhatnak, érdeklődj a megadott elérhetőségeken!
Pontatlanságot találtál? Itt jelezheted nekünk!

Imami: minden egy helyen, amire egy szülőnek szüksége lehet!

Ne maradj le a helyi családi programokról, hírekről, információkról!
Iratkozz fel hírlevelünkre!

Neked ajánljuk!

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

Hogyan segíts gyermekednek az óraátállítás okozta bioritmus eltolódásban?

A hirtelen időváltás, amit az óraátállítás okoz, megterheli a nagyok és kicsik bioritmusát is.
Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvéti dekorációk otthonra – varrd meg maradék anyagokból!

Húsvét közeledtével a boltok tele vannak dekorációkkal, de valljuk be: a saját kezűleg készített díszek sokkal hangulatosabbak. Ráadásul ez egy szuper kis kreatív program – akár egy nyugodt esti „énidő”, akár közös alkotás a gyerekekkel.
Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Tavaszi gardróbmentés - kezdő varróknak is

Ahogy beköszönt a tavasz, előkerülnek a könnyedebb ruhák – és sokszor ilyenkor vesszük észre, hogy némelyik darab már nem olyan izgalmas, mint tavaly. A jó hír az, hogy néhány apró varrási trükkel új életet adhatsz a kedvenceidnek, ráadásul olyan megoldásokkal, amiket egy kezdő is bátran megcsinál. Ha még nem tudsz varrógéppel dolgozni, érdemes elsajátítani: gyorsabb, szebb és magabiztosabb lesz tőle minden átalakítás.
Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Furcsa és különleges nőnapi szokások a nagyvilágban

Ahány ház, annyi szokás – tartja a mondás. Ez bizony igaz a NŐNAP esetében is. Érdekes különbségek vannak szerte szét a világban. Ha lehetne választanom, határozottan tudom melyiket szeretném ;-) Magyarországon régen a nénikék az utcán árulták a borostyánlevélel közrefogott hóvirág és ibolya csokrocskákat. 2005 óta a hóvirág védett növénynek számít, így kikerült a repertoárból. Ma a szál virág és/vagy a csoki lett a divat.  
Ugrás az oldal tetejére